Długopisy reklamowe do pisania

Długopisy reklamowe
Długopisy reklamowe

W dobie popularności gadżetów reklamowych wymyśla się coraz to bardziej kreatywne ich rodzaje. Nie można jednak zapominać o tych powszechnych, które mimo tzw. oklepania są funkcjonalne i praktycznie spełniają swoje zadanie. Takim przykładem są Długopisy reklamowe jako wszystkie przybory służące do pisania. W niejednym biurze okazuje się, że jest ich zbyt mało, a więc może mało ciekawe, ale na pewno praktyczne jest wręczenie klientom gadżetów służących do pisania. Oprócz długopisów mamy do wyboru ołówki, kredki czy pióra.

Długopisy reklamowe sprawdzą się jako gadżety reklamowe dla każdego. Nie musisz być biznesmenem ani pracownikiem biurowym, długopisy goszczą w każdym domu. Warto zadbać o to, aby miały one różne kolory, szczególnie trzy podstawowe: niebieski, czarny i czerwony. Najlepiej gdyby zamiast plastikowej obudowy zainwestować w droższą, metalową. Taki długopis jest solidniej wykonany i lepiej się prezentuje. Jako firma powinniśmy zadbać również o jakość nadruku, który pojawi się na długopisie, aby nie był ścieralny oraz zbyt duży. Nadruk niezależnie czy umieszczamy go na długopisie czy na kalendarzu – ma być umieszczony subtelnie i z wyczuciem. Bardzo eleganckim podarunkiem dla klienta jest pióro. Powoli wraca się do pisania piórem, które jest miłą odmianą wśród natłoku krótkotrwałych długopisów. Praktyczne okazują się być także ołówki, które są niezbędne w każdym zarówno biurze, jak i domu. Kolorowe kredki jak i różnokolorowe pisaki zarówno cienkie, jak i typu zakreślacz, możemy wręczyć dzieciom, które na pewno zrobią z nich pożytek.

Wybór wśród artykułów piśmienniczych jest w dzisiejszych czasach ogromny. Dodatkowo możemy na niezatemperowanej końcówce umieścić jakiś gumowe lub pluszowe Długopisy reklamowe. Może być to maskotka firmy np. jeśli maskotką firmy jest żaba, to na ołówku umieszczamy pluszową, zieloną a żabkę, a poniżej umieszczamy logo firmy. Symbol w postaci pluszaka będzie przypominał posiadaczowi gadżetu reklamowego o naszej marce. Urozmaicone przybory do pisania są bardziej rozchwytywane. Bardzo istotną rolę odgrywają kolory, które przykuwają wzrok odbiorcy.

Jedno przemyślenie nt. „Długopisy reklamowe do pisania”

Możliwość komentowania jest wyłączona.