Kubki reklamowe z magicznym nadrukiem

Kubki reklamowe
Kubki reklamowe

Kubki to jeden z najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych. Stanowi on świetną alternatywę dla równie popularnych koszulek czy długopisów. To produkt, który przypadnie do gustu każdemu klientowi, bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania. Z kubka korzystać można zarówno w domu, jak i w biurze, a w przypadku modeli termicznych – również w podróży. Tego typu produkty dostępne są w wielu różnych wersjach, co sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się modele z nadrukiem typu Magic Print. Na czym polega ta metoda?Jak powstają kubki reklamowe z zastosowaniem wspomnianej wyżej techniki? Opiera się ona o specjalną, termozmienną warstwę zdobienia ceramiki o dowolnym, wybranym przez klienta kształcie, w czarnym kolorze. Po wlaniu gorącej wody do takiego kubka, warstwa Magic Print znika, a widoczne staje się główne zdobienie, które pozostaje ukryte, gdy w naczyniu znajduje się chłodna ciecz. Zdobienie główne może składać się z kilku różnych kolorów. Wykonać można je z zastosowaniem kalkomanii ceramicznej lub organicznej.

Jak krok po kroku tworzy się takie kubki reklamowe? Pierwszy etap to określenie przez klienta, czy główne zdobienie ma zostać wykonane z zastosowaniem kalkomanii ceramicznej czy organicznej. Następnie, projekt jest przygotowywany do druku. Na kolejnym etapie dekoracja jest przenoszona na kubek. Na koniec, wygrzewa się ją lub wypala w określonej temperaturze, uzależnionej od wybranej technologii.

Tego typu Kubki reklamowe mają całe mnóstwo zalet. Główną z nich jest element zaskoczenia, co sprawia, że tego typu prezent na długi czas pozostanie w pamięci klienta, utrwalając pozytywne skojarzenia związane z marką. Takie kubki wykonywane są nawet w małych ilościach, co czyni z ich świetne rozwiązanie dla małych firm. Na uwagę zasługuje tu także możliwość wykonania nadruku na dowolnym kubku w wybranym kolorze. Co więcej, warstwa Magic Print przyjmować może dowolny kształt, a zdobienie główne może być wielokolorowe.